| PisicuteiîiPlaceSaFacaPoze a întrebat:

Aveti un jurnal secret? Cum arata?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Sonia a răspuns:

Pai este o agendahappy.Mi-am luat-o cu ai mei de la un supermarket.Este rosie cu trandafiri pe ea.Stiu ca m-am impiedicat si m-am oprit sa nu cand cu mana fix pe acel raion si primul lucru care l-am vazut a fost agenda:X.

4 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Yup.
primul arata cam asa http://mr-necomercial.blogspot.com/
in alte cuvinte e un blog privat.
iar al doilea e o agenda originala de formula1 de cand eram mic si pasionat. acolo imi notam tot felul de idei care-mi treceau prin minte legate de stinta; altfel spus intrebam "de ce?" si cauatam tot eu raspunsul.
acum l-am maturizat in ceea ce priveste ideile.

| TrixLove a răspuns:

Pai da, am. nu stiu cum sa-ti zic...eu am facut dintr-un caiet de lb. romana si am lipit deasupra o foaie creponata, am decorat-o cu floricele facute tot din hartie creponata. cauta pe youtube : shrapbook tutorial. sau ceva de genul. nu stiu exact cum se scrie. dar cam asa ceva era. sper sa iti iasa ceva dragut cum mi-a iesit mie. funda? happy

| Flöricicä a răspuns:

Jurnalul meu este un fel de agenda care este pus undeva unde nimeni nu s.ar gandi sa.l caute.am cele mai bari secrete acolohee hee

| bibi_1859 a răspuns:

da am dar e un caiet pe care scrie lb romana ca sa nu fie prea evident si-l tin in dulapul cu caiete vechi