| Gabriela144 a întrebat:

Azi a venit o doamna in clasa a zis ca este de la PYGMALION FILM(SCOALA DE FILM DE SCURT METRAJ) as vrea sa ma duc la preselectii si imi trebuie o poezie.Habar nu am ce poezie as putea sa invat?

1 răspuns:
| Chrris a răspuns:

Iarna pe ulitalaughing NU TE DUCE la prostiile alea...iti cer 30 de milioane pentru. nu stiu ce de contract...asta o stiu ca mi-a zis colega mea de banca, asa i s-a intamplat varului eilaughing si apoi a renuntat