| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac vreau sa ma inscriu la pygmalion art dar am vazut ca sunt filme din alea proaste de scurt metraj si nu vreau sa fac filme din astea tampite. aveti idee la ce scoala de actorie au mers cei din la la band? fundtiza

Răspuns Câştigător
| pinkqueen98 a răspuns:

Bunakiss.Cei din LaLa Band sunt la Liceul Dinu Lipatti din Bucurestihappy.au fost alesi prontr-un casting.

| anonim_4396 explică (pentru pinkqueen98):

La ce sectiune?big grin

| pinkqueen98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu prea stiu:-s.Banuiesc ca la cantohee hee

| anonim_4396 explică (pentru pinkqueen98):

Ok mersi, daca stii poti sa raspunzi si la noua mea intrebare? mersi mult