| anonim_4396 a întrebat:

Azi am dat multe raspunsuri mai mult de 20, si nu le vat la contul meu,am raspuns,am raspunsuri castigatoare,castigate azi,dar nu apar la punctaj, crying crying ce sa fac? funda! broken heart crying broken heart crying de cateva zile punctajul e la fel, dar am raspuns extrem de mult.

Răspuns Câştigător
| biancadinu99 a răspuns:

Asa imi arata si mie da stai lin k sigur o sa ti le arate! Depinde daca ai raspuns DOAR AZI la intrebariwinking

2 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Dureaza ceva timp sa ti se schimbe puctajul, poate ti s-a schimbat si nu ai observat.

| Flaviucu a răspuns:

In fiecare zi se reseteaza topul si se ia de la 0.