| Maximaftobus2008 a întrebat:

Azi am fost in excursie cu clasa și am făcut niște poze cu o colega crezând că arat bine, însă când am ajuns acasa m-am uitat mai atent și am văzut că de fapt arat nasol,(mai ales pentru cei care știu cum e când îți faci selfie neavând fata simetrica).Eu pozele de pe telefonul meu le-am șters însă pozele de pe telefonul ei încă sunt. Poate părea o nimic toată însă mie frică să nu fiu luat la mișto de ceilalți colegi când sau dacă vor vedea poza pentru cum arăt. Faza e că eu mă întâlnesc cu ea doar la școală și nu știu cum să fac rost de tel ei

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai ajuns sa fii obsedat de poze si iti creezi un sters inutil cu ce cred altii si cum te vad altii, in loc sa-ti pese NUMAI d ece crezi tu si de scoala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E o poza. Nu ii pasa nimănui cum arăți in ea, și dacă cuiva nu ii place o să râdă odată și aia e, trece, viața continuă.

| AdioTPU a răspuns:

E o teamă nejustificată mai ales daca nu ai parte de bullying la școală că să te aștepți să fi luat la mișto. Poate te îngrijorezi degeaba și fara temei.

| Fonk a răspuns:

Spune fetei sa stearga poza