| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Azi cand am venit de la scoala am fost la baie si am observat ca sunt uda pe chilotel dar era ceva foarte mult si alb nu am menstruatie imi vine? sanii mi sau umflat foooarte foarte rau si ma doare burta si imi e foarte somn

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da,iti vine! Dar s-ar putea sa mai dureze.Nu intotdeauna vine imediat cand apar aceste simptome!

2 răspunsuri:
| MaRiA_1012 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai... insa ce ai observat tu este probabil o scurgere vaginala... menstruatia nu are treaba cu somul sanii pot creste dintr-o datata ca ortanismul tau nu e reglat complet. esti in crestere etc.

| mee_9817 a răspuns:

Cati ani ai?
si chestia aia de pe chilotel se numeste secretie vaginala... daca e pentru prima data cand iti curge secretie vaginala inseamna ca mai ai de asteptat ca de la primele zile de secretie pana la menstruatie mai e cale destul de lunga:d