| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Stiti faza ca menstruatia pe mine nu mai ma intereseaza chestia asta dar de la un timp gasesc foarte multa scurgere vaginala pe chilotel care este asa foarte putin rosu azi cand am venit de la scoala era foarte putin dar aproape ca nu se observa era rosie am 12 ani am 1.56 si 39, 5 kg sanii mi sau umflat si intarit pe langa si imi este foarte somn cam cat ar trebui sa mai astept? fuuundiiiitsaaa; x

2 răspunsuri:
| PyScHoTeLRoOz explică:

Mentionez ca era mai mult portocalie

| zuzulik_1907 a răspuns:

Salut bianca... pai si mie mi-a venit tot la 12 ani. doar ca mie mi-a venit odata menstruatie "doar de proba" adica mi-a venit o data si dupa aia nu mia mai venit vreo luna doua si apoi a inceput regulat. Dar eu zic ca am fost norocoasa ca nu am avut nici un fel de simtomn de acest fel.nu imi era somn si nici nu mi sau umflat sanii. Eu iti spun sa porti un proteslip pentru a te proteja in caz de ceva. Si nimeni nu poate sa iti spuna exact cand iti va veni menstratia... acest lucru depinde de fiecare corp. Cam atat. Te pup!