| Coriii a întrebat:

Azi... de fapt acum
M-am certat cu o persoana importanta din viata mea... nu e mama nu e tata nici iubit nimic... cu cea mai buna prietena a mea
nu mai suport... ea mi-a fost aproape mereu sh acum din orice cuvant ne certam
Nu mai stiu ce sa fac... plang non'stop
tin prea mult la ea sh mi-e frica sa nu o pierd sh p ea
Ce sa fac?

1 răspuns:
| manuelaaa a răspuns:

Nu este bine sa te atasezi asa mult de prieteni; crede-ma majoritatea nu iti vor binele... poate unul dintr-o mie si nici ala cu adevarat.Incearca sa ai o discutie cu ea, si nu ii arata aceasta sensibilitate, ca sa nu profite de ea.Aminteste-i toate lucrurile prin care ati trecut impreuna, asa o vei sensibiliza, iar apoi explica-i ce simti in momentele in care va certati...
mult succes:*