| Andrei_Alex_1999_8Osu a întrebat:

Si a trecut aproape o luna fara ea.O luna plina de suferinta, singuratate si...dor! Imi e dor de ea! De fiinta ei,de ea ca persoana, imi e dor de fiecare atingere a ei...As da orice ca in aceasta secunda sa o pot strange in brate...Ce am facut atat de grav incat sa pierd aceasta fiinta? Poate ca mereu imi voi pune intrebarea asta si nu voi primi niciun raspuns... Oare ma credea vreodata pe cuvant cand ii spuneam ca o iubesc din toata inima? Oare de ce imi vedeam intreaga viata alaturi de aceasta fata daca nu suntem facuti unul pentru altul? De ce am iubit-o atat? Ca sa sufar? Scriu acesta randuri din disperare ...De dorul ei ...Nu am mai vorbit cu ea... Oare a trecut peste? Oare mai tine la mine? Oare a gasit pe altcineva? Oare acel cineva o face fericita? Sunt intrebari la care vreau sa stiu raspunsul dar imi e frica sa il aflu deoarece as suferi probabil din nou...Imi e dor de ea,de fiecare detaliu.Imi e dor sa ma joc cu parul ei,sa o sarut pe frunte,sa fumam o tigara cand ne certam,sa ne tachinam in legatura cu fosti, fostele...Imi e dor de absolut tot ce o cuprinde pe ea! Asa ca unde e? Unde e cand am nevoie de ea? Cum acea iubire marturisita poate disparea asa usor? ...Chiar daca poate nu va mai fi nimic intre noi vreau sa stie ca o iubesc si mereu va fi in sufletul meu. ...De ce nu vine inapoi? De ce nu se mai intereseaza de mine? Oare nu ii mai pasa?

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Penibil sa vad baiat lamentandu-se mai rau ca o muiere, unde sunt baietii indrazneti de alta data? baieite esti tanar esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri revinoti, nu mai fa greseala sa iti imaginezi ca vei fi toata viata cu iubita ta, azi e bine, maine dispare ca magarul in ceata. termina cu bocitul si treci la treaba, ai niste ecarsafuri de strabatut

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Frate, lasă dramele şi sun-o.

| sofisis a răspuns:

O doamne...patetic. Nu inteleg lamentarile astea.
Te-a parasit? Duca-se! Ce naiba stati sa plangeti atata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil a gasit pe altul si acum ii ofera un sex oral pe vreun gang in timp ce el o filmeaza cu telefonul.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact, cu unul care nu e asa bleg

| cristintza94 a răspuns:

Cautao si vorbeste cu ea si inpacativa ca e pacat sa se risipeasca iubirea

| dym a răspuns:

Ba vacagordavirgen daca tu esti un curvar /curva asta nu înseamnă ca trebuie sa obligii si pe altii sa si-o traga cu toate

| dym a răspuns:

Da mă vacagorgavirgen şi de ce să şi-o tragă cu toate că să se îmbolnăvească de boli

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru dym):

Exista prezervativ cu care se protejeaza de boli

| dym a răspuns:

Frate eu ştiu ce insea am şi eu un frate şi a pățit și el la fel

| dym a răspuns:

Stiu ma ca exista prezervativ costa 10 lei un prezervativ Durex dar eu nu prea folosesc prezervativul