| RaVuL a întrebat:

Azi de la ora 16:00 am banchetul de sfarsit de clasa 8 imi puteti zice cu ce sa ma imbrac dar in afara de costum ca de ala stiu altceva
FUNDA!
Tinand cont ca sunt baiat...

6 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Un tricou viu colorat, niste tenesi pentru. ca e cal, o pereche de blugi subtiri si o sapca (optional).

| TheUnikBiby a răspuns:

O camasa draguta si niste pantaloni negri (ar merge chiar si cu bretele).
Parul in tepi.

Bafta!

| pufoseniaRO a răspuns:

Pai eu te sfatuiesc sa te imbraci cu blugi cu tur lung sau cu bretele si o camasa in carouri cu sau fara un tricou funky pe sub. pantofi eu zic ca ar merge niste tenesi sau conversi
funda?

| blondissima a răspuns:

De ce nu incerci un jeans si o camasa deschisa la culoare, cum ar fi alb sau albastru deschis, e simplu, casual si modern.

| r0by2oo9 a răspuns:

Eu am avut banchetul aseara, si sincer toti erau imbracati foarte diferit, unii aveau tricou altii camasa, putini aveau sacou, blugi unii negrii, altii albastrii altii gri/bej, iar in picioare diferiti adidasi tenesi, deci nu conteaza f mult cu ce te imbraci, important e sa te simti bine.bafta

| katycc a răspuns:

O camasa cambrata.blugi.si tenesi adidasi draguti ce stil iti place tie mai multhappy. succes!
si petrecere frumoasahappy