| boogdaan a întrebat:

Hi! curand am banchetul de sfarsit de clasa a 8a si nu stiu cu ce haine sa ma imbrac! dar in nici un caz costum! ce ar fi potrivit?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai si ce in vrei sa te imbraci daca nu costum?:| In jeansi? Te te auzi? LA banchet, ca sa fi vazut cu ochi buni, trebuie sa fi elegant in primul rand. Pai si, ce imbracaminte confera mai multa eleganta decat costumul? Sunt sigura ca vei gasi tu un costum care sa-ti placa. Uite niste site-uri care sa te ajute:
http://deefashion.ro/ro/30-costume-adolescenti-baieti
O zi buna si distractie placuta! ^^