| deea21deutza a întrebat:

Azi e ziua unui coleg care implineste 12 ani. el este cam scund, dolofan si e pasionat de football. Ce as putea sa ii cumpar? Va rog! Este urgent! Pupici

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un echipament de fotbal

| Holocaust a răspuns:

Da,o minge e ok.
...si cand i-o dai, spune-i ceva gen "M-am gandit sa-ti iau ceva care sa ti se asemene.Am vazut o minge si imediat mi-a aparut imaginea ta in minte."

| zurick a răspuns:

Salut! Ce zici de o carte de bancuri? Pa, pa.

| greyhound a răspuns:

Puneti toti bani si luati-i un tricou sau un tort in forma de gheata de fotbal sau teren (bine, e cam tarziu pentru tort daca nu cumva l-ati gasi deja facut)

| Caaaaalin a răspuns:

I-ai o minge... Sau un tricou cu un jucator. Sau sapca. Ceva ce tine de sport happy