| XatomisX a întrebat:

Azi eram pe strada cu 3 prieteni si un tigan beat vine spre mine si da in mine fara sa ii fac nimic straight face apoi un prieten sare la el si asta fuge ar trebui sa fac ceva? s-au sa-l las ca era beat de lovit nu m-a lovit deloc doar putin la picior o zgarietura mica

5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Violenta nu duce nicaieri, sau chiar daca duce, o ia intr-o directie in care n-ai vrea sa mergi. Betia, l-a controlat, ai gandit bine situatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

****.

| infectieacuta a răspuns:

Ba omule. Parerea mea e ca daca boraciunea aia nu avea ce face decat sa se ia cu tine la bataie trebuia sa-i dai si tu una sau doua laughing saud aca ai vazut ca e instabil mintal... sa-l lasi naibii ca nu ai ce-i face :p

| narutouzumachi a răspuns:

Dal drecu' de betiv ca abia are bani de paine/alcool

| mokijuhuijmlkoul a răspuns:

Betia nu e un motiv de a nu raspunde la faptele ce le faci!
Da, trebuia sa ripostezi