| anonim_4396 a întrebat:

Azi la scoala ma inatlnesc cu prientenul meu si ne-am pupat in curtea scoli normal ca colegi lu fratemiu au aflat si acum fratemiu stie dar eu i-am sps ca doar ne-am imbratisat si asta vrea sa le spuna la ai mei si mie mi-e frica sa nu afle nu neaparat de la el ci de la profesori sau oameni carre ne-au vazut si oricum a venit fratemiu si l-am impins si m-am dus la magazin a venit dupa mine fratemiu si mi-a sps ca iii spune mamei si i-am sps ca nu is ca el si dupa a plecat fratemiu si imi iau de la magazin si vroiam ca trec ctrada pr meu era pe cealalta parte si a venit dupa mine si am plecat si mi-a spus ca dc nu stau cu el? si i-am sps ca vede fratemiu si el fugea dupa mine si pana la urma sa oprit si a venit pr lui si a sps may vezi ca vrea X sa vb cu tine si i-am sps nu pot acum si eram cu o pr si i-a sps las-o ca ii e rau ii vine sa vomite si a sps el "daca nu va protejati ce sa va fac eu "? si de atunci nu l-am mai vazut si 1 mi-e frica sa nu afle ai mei ca bataia mea e telivizata si 2 mi-e frica sa nu ma despart de pr meu. Eu nu stiu ce sa fac sa ii fac pe ai mei sa ma lase ca el. Puteti sa ma ajutati un sfat orice parere conteaza!? P. S am 13 ani

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Trasnimar de am inteles ceva!
Acum am aflat cat de bou sunt, iti multumesc, domnita.

| Alisa a răspuns:

Mai in primul rand incearca sa lasi baietii si sa iti faci "ordine" in ortografie! Cum vrei sa te lase parintii cu un baiat cand tu nici nu stii macar sa scrii corect si cum trebuie? Ai abia 13 ani, ai atata timp de baieti, acum ocupa-te de scoala, pentru ca parintii tai au dreptate. Pune mana pe carte si invata cum se scrie corect. Daca pana la varsta asta nu ai invatat cum se scrie corect, ci scrii in fite, este un semn de intrebare. Pai cum sa inveti daca tie iti sta gandul la baieti si mai stiu eu unde. Daca esti fata cuminte si asculti de parinti, fii sigura ca mai incolo, peste cativa ani, ei te vor lasa sa ai si prieten.
Numai bine!

| Zâmbărici a răspuns:

Valeuuuuuuuuuuuuuuu! Ce naiba ai atatea greseli de ortografie si de exprimare? Cand o sa scrii corect atunci sa pui intrebari dar dupa parerea mea cred ca nu o sa se intample asta prea curand.

| Sparkzz a răspuns:

Deeutza ...eu am mai citit niste intrebari legate de prietenu asta al tau...si nu stiu ce sa zic dupa mine cred ca nu e cel mai potrivit baiat.adica nu vezi ca ti face numai si numai necazuri si nu vrea decat sa aiba relatii mai "dubioase" sa le zicem asa
eu zic sa ii dai papucii pana nu se agraveaza situatia...in fineh nu am prea inteles care la cine vine care unde se duce e complicata povestea XD da am prins continutu si principalu e sa te debarasezi de baitu asta cat mai repede posibil...
oricum sper sa iei decizia cea buna take care!

| beautiful a răspuns:

Spune-le parintilor tai, daca mai astepti va fi mai rau.
Fi sincera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot sa le spun pentru ca ei spun ca am sa vin cu burta la gura daca am iubi de la 13 ani si au vazut ca l-am pupat pe ibraz si ce dumnezi si cruci mi-a dat(tata).