| zuzu_3087 a întrebat:

Azi ma simt asa aiureacrying

am stat aseara cu prietena mea buna la telefon si am vorbit 5 ore cam asa pana pe la vreo 2 dimineata

iar azi cand am iesit cu ea afara sa ne plimbam ma simteam asa aiureaoh go on...cand vedeam alte fete cu prietenul de mana...

ne-am amintit cum era prima data cand am venit eu sa stau cu ele afara datorita fostului prieten...

si acum eu nici nu mai vorbesc cu el
crying
toata lumea vorbeste de cum era inainte cand eram eu cu elcrying

si as vrea sa mai fie ca inainte sa stam imprauna dar stiu ca nu se mai poatecrying

ce pot face?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Cand nu mai ai ceea ce-ti place, trebuie sa te consolezi cu ideea in sine. Daca tu consideri ca lumea s-a terminat la el, incearca, poate reusesti sa mai fii impreuna, dar mai bine ti-ai vedea linistita de viata ta.

3 răspunsuri:
| sadonlife a răspuns:

Incearca sa te distrezi chiar daca este greu. incearca sa iti faci un nou anturaj, daca ai o prietena buna poate sa iti ridice ea moralul... sunt f multe variante, oricum daca vrei sa mai vb. ia id`ul meu dumitrescu.razvan20

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine il ia pe nu in brate cu el ramanewinking.
De ce zici ca nu se poate? Orice e posibil daca vrei.
Fi mai increzatoare si incearca sa salvezi ce se mai poate salva, nu iti pierde speranta kiss.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata are urcusuri si coborasuri, dar orice ar fi, ea merge mai departe.Stii cum se spune; nu plange pentru ca s-a terminat, bucura-te ca s-a intamplat. Daca nu poate fi la fel ca inainte poti face in asa fel incat sa fie mai bine. Tine legatura cu fostul, ramaneti prieteni si mai iesiti la plimbare din cand in cand, chiar daca nu mai sunteti impreuna.In astfel de situatii, prietena cea mai buna te poate ajuta sa treci peste, ca doar"prietenul la nevoie se cunoaste"winking.