| balonasdeguma a întrebat:

Azi mi-am facut contul pe acest site chiar aveam nevoie de ajutoru vostru. Poate cineva sa'mi explice si mie care e chesthia cu Fundita?

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Pai fundita se ofera celui care da cel mai util raspus la o intrebare. Ea este data de catre cel ce a pus intrebarea... e un fel de ati multumi pentru raspuns si ati arata ca intr-adevar i`a fost de folos.Aceasta nu te ajuta cu nimic... pur si simplu iti da satisfactie.stii ca ai putut fi de ajutor.
Bafta:* si sper sa stai cat mai mult pe la noi:*

2 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Atunci cand dai un raspuns la o intrebare, daca cel care a pus intrebarea considera ca raspunsul tau a fost cel mai folositor iti da fundita. funditele te pot ajuta sa devii expertTPU.bafta!

| Mihaela_5188 a răspuns:

Salut, eu mi l-am facut 2 zile in urma, nu intelegeam, dar de fapt e premiul pentru cel mai bun raspuns-uri, intra pe Vizualizare profil si va aparea: Raspunsuri castigatoare.
Succes, i-a facut placere sa te ajut. Imi poti da mie acum fundita, pentru unicul si cel mai bun, detaliat rasp. te rog. :*
Semnat : Mihaelawinking