| Alexakos a întrebat:

Buna TPU am nevoie neaparat de ajutoru vostru cine srtie sa raspunda cine nu nu am nevoie de circ... iphone are android si daca se poate car model multumesc

3 răspunsuri:
| linux996 a răspuns:

IPhone-urile au ca sistem de operare iOS 3 sau 4 depinde de modelul pe care il ai. iOS 4. 2 au dispozitivele mai noi ca iPhone 4 sau iPad-urile

| mdany a răspuns:

As prefera tel cu sist android.Cum ar fi Samsung I5500 GALAXY 5

| PsT a răspuns:

Nici un IPhone nu are OS. Android... Dar Android-ul poate fi instalat pe IPhone, dar oricum nu se compara unul instalat de tine cu unul de la mama lui... recomand HTC Mobiles, au "cel mai stabil Android dintre Androizi" big grin