| Ollykaa a întrebat:

B00na!

Prietena mea "cea mai buna". de fapt fostabig grin

stiu de ceva timp ca ma tot barfeste...si cand are ceva timp deja ma barfeste...

ce ar trebui sa fac? la ora de sport m-am certat urat de oto cu eaa`sad... a sp0s lucruri urate despre m`ne.

nu pot sa o las... ce sa fac?

dau Funda:X

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Intreab-o intr-o zi cand te simti mai sigura pe tine de ce te tot barfeste si rezolvati problema, purtati o descutie deschisa pe acest subiect iar daca dupa discutie continua sa te barfeasca inseamna ca nu ti-e prietena adevarata si nu te meritawinking inseamna ca e de aia "cu 2 fete" si asemenea oameni nu iti pot fi loiali niciodatastraight face nu merita prietenia ta, sau a oricuiwinking bafta:*