| Rollo11 a întrebat:

Vreau sa primesc un sfat de la o persoana care a trecut prin asta! M-am distantat foarte mult de prietena mea cea mai bun, eu am tinut si tin la ea foarte mult insa nu am mai vorbit de foarte mult timp, imi e foarte dor sa vorbesc cu ea,dar cand ne-am certat ne-am spusunele lucruri mai urate si acum imi e naspa sa vorbesc cu ea, am impresia ca o sa creada ca nu pot fara ea ori o sa-si bata joc, nu stiu si nici nu am cum sa aflu ce simte ea. Oare ..cum sa-i spun ca vreau sa ne impacam, sau cum sa fac sa revina totul la normal? ( ne-am certat dupa ziua ei de nastere, eu m-am purtat urat cu ea si i-am spus ca nu are incredere in mine si asa a inceput. Va rog, ajutati-ma! FundA!

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Pai du-te si cere-i iertare. practic spune-i tot ce ai zis aici.

curajul nu ti-l da nimeni, ti-l faci singur.winking

| davidpopescu123 a răspuns:

Pai du-te si incearca sa iti ceri iertare spune-i ca sunti ca 2 surori si nu merita sa va certati spune-i ca ai incredere in ea si ca si ea ar trebui sapunei ca ti la ea ca la o sora si ca ti dor sa vorbesti cu ea succes :* funda?