| IamBillieJeanAbeautyQueen96 a întrebat:

Bah! deci, mi-a spun un baiat azi ca arat ca moartea :(. asa e? ziceti sincer:-s http://hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do? artistType&ownerId=540585334&photoFuid=013646533303009m5 53h465333

6 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Mie mi se pare ca esti okhappy

| superDezastrul a răspuns:

Nu te lua dupa ce spune el.eu sincer nu te vad urata. poate o face sa te faca pe tine sa te simti naspa.nu baga in seama pe toti tampitii.lasai sa vorbeasca.

| Reyskate99 a răspuns:

Umpic la nas ii problema de aia o zis da in rest esti ok

| Tiberius a răspuns:

Yap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu arati ca moartea, stai linistita... arati bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu e rau deloc. baiatu respectiv poate are alt interes, sau poate e doar bou...peace