| catutzza a întrebat:

Bai. astia care dati raspunsuri aiurea.mai bine iesiti de aici decat sa va bateti joc...cine e cu mine?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant cu tine.

| AnaisC a răspuns:

Nu e vorba ca...cum sa-ti explic eu tie?
Cei mai multi ce dau raspunsuri de'a dreptul inutile sunt cie anonimi.Nu stiu cum dar cei ce se acupa de site ar trebui sa nu mai lase asemenea peroase sa raspunda la intrebari... doar cei cu conturi si cei ce au peste 100 raspunsuri(parerea mea)
Deci da, sunt cu tine!
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| miley123 a răspuns:

Eu usnt cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ralu nu raspunde nimeni aiurea, decat la intrebari puse aiurea.ma plictisesc, ce sa faaac.de doua ori? apucate de fund si sari in sus.e un raspuns nu? si a mai trecut timpul.