| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat vorbeste cu mine, dar aiurea.Mai demult(acum o luna)ma iubea.ma mai iubeste oare. dau funda.

Răspuns Câştigător
| IoanaGabe a răspuns:

Daca atunci te iubea cu adevarat love struck Te iubeste si acum kiss
Dar acum nu sti ce e in inima lui...Doar daca ai sa-l intrebi happy
gandeste'te daca chiar il iubesti si tu sau vrei sa afli spune-i cu tupeu ca Nu vei sti niciodatabatting eyelashes
Viata e plina de suprize .Bune.Rele Dar asta e Viata big hug
Sper ca te-am ajutat thinking
pup kiss

| anonim_4396 explică (pentru IoanaGabe):

Mersi pentru. raspunsul tau.E fffffffffffffffff folositor.E cel mai bun

1 răspuns: