| Anonimaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Bai frate.am avut un vis tare ciudat. gen cosmar aseara.si as vrea sa stiu ce inseamnaoh go on am cautat pe net si erau doar aberatii.fiecare pagina zicea total altceva.am visat ca ma uitam pe geam la o biserica in timpul unei slujbe.si apoi dintr-odata s-au stins brusc toate luminile bisericii si a sarit foc si apoi ceara de pe acoperisul eithinking nu stiu e chiar foarte ciudat si apoi din peretii casei mele a inceput sa curga ceara neagra ( neagra neagra) cu tonele curgea intr-una nu se mai oprea si asta in fiecare camera am disperat si am incercat sa ies dar atunci am observat ca ploua cu ceara si afara peste tot este foarte ciudatm-am speriat de moarte.si apoi luminile au inceput ba sa se stinga ba sa se aprinda nu stiam ce sa mai fac si eram singura acasa.atunci cand a ajuns mama.parea cu 10 ani mai in varsta si avea parul prins. iar ea nu si-l prinde niciodata e chiar foarte ciudat stie cineva ce ar putea sa insemne? eu una cred ca e si din cauza ca m-am uitat prea mult la fenomene stranii seara tarziu pe discovery in fine aveti vreo idee? sunt putin disperata.

2 răspunsuri:
| ZethOfficial a răspuns:

Visele sunt creatia mintii noastre si apar pe baza a ce vedem ziua

| dAya_3934 a răspuns:

Da clar, e adevarat, te uiti prea mult la chestii dealea.Eu visez doar daca in timpul zilei ma sperie cineva de moartewinking! Dar incearca sa incetezi sa te mai uitit la din alea fiindca iti va fi fika intr-o zi sa iesi din casa.Asa a patit o prietena de-a mea.Se zice ca daca visezi biserici e de rau...dar eu nu prea cred asta.Ai grija, nu te mai uita foarte des la progame din alea>big grin