| anonim_4396 a întrebat:

Bai,TPU-istilor! Am vazut la o fata,de fapt la mai multe laughing un fel de bandana,care o poti pune si pe cap sub forma de bentita, doar ca sunt legate cele doua capete de un elastic happy, si o poti pune si pe frunte.Cum se numeste smecheria asta? b-) si de unde pot cumpara? la Meli Melo se gaseste? Imi plac mai ales cele lacuite love struck

6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Nu erau de hipster? thinking Ma rog.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Gasesti la toate magazinele cu accesorii pentru fete.Cred ca e si la meli melo.Sunt doar bentite.II spui direct vanzatoarei cum arata.Ea stie.

| anonim_4396 explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Mersi,am aflat cum se cheama happy, le zice "bentite hippie"laughing

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu le ziceam hipiotiste laughing, da' ma gandeam ca nu se cheama asa.

| BLABLAGAGA a răspuns:

Nu stiu daca se gaseste in meli melo dar stiu ca de obicei se gaseste la aproape orice magazin de elastice.

| AlexandruAndreea a răspuns:

Nu stiu, mai cauta.