| WhineUP a întrebat:

Baiatu care imi este foarte foarte drag mi-a cerut numarul de telefon

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ok.si care e intrebarea?smug

| WhineUP explică:

Baiatu care imi este foarte foarte drag mi-a cerut numarul de telefon si uiilove struck sunt foarte fericitasmuglove struck am vb cu el la scoala in timpul orelorbig grin dar de atunci nu am mai vb.as vrea sa stiu daca ar fi bine sa-i dau un mesajbig grin? daca da, care ar fi textul mesajuluii?big grin plsss:**:*:*: [[[[asta e...nu stiu dc nu mergestraight facestraight face;|;|straight facestraight facestraight face:]]]