| alice_3838 a întrebat:

Baiatul de care imi place mereu se fereste de mine.cand am vrut sa ma duc la baie el atunci a iesit din clasa( el este in alta clasa) si cand m-a vazut sa intors inapoi. Ce ar trebui saaa fac?

Răspuns Câştigător
| alexandra_7131 a răspuns:

Probabil ca te place, asta e motivul pentru care se intimideaza cand te vede, sau poate il sufoci...incearca sa vb cu el, imprietenestete cu el prin niste prieteni comuni sh iesiti undeva, sa'i arati ca este de treaba, sau incearca sa faci rost de nr lui de tel, trimite'i un sms cu pretextul ca ai gresit nrul si intra in vb cu el! sper ca ti'am fost de ajutor! Bafta! sa'mi spui cum a mers!

1 răspuns:
| Gorillaz a răspuns:

@alexandra da, pare corect dar mai e si posibilitatea sa nu o placa deci sa se fereasca de ea pur si simplu ca nu vrea o relatie cu ea si sa nu o raneasca sau ceva...