| anonim_4396 a întrebat:

Băieților le plac doar fetele cu forme?

Răspuns Câştigător
| AdeDm a răspuns:

Pai majoritatea baietilor cam asta cauta si apreciaza la fete dar mai sunt si micile exceptii. Tocmai ca-s exceptii, sunt foarte putine, si mai ales in zilele de astazi in care aspectul fizic este de cele mai multe ori cel mai important, din pacate. Nu prea mai conteaza stuudiile si inteligenta femeii, atata timp cat arata bine din punct de vedere fizic.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neapărat. Mai sunt si baieti care apreciază ceea ce este in interior nu ceea ce este in exterior. Majoritatea baietilor apreciază fizicul, dar sunt si baieti care apreciază moralul.

| Bianca1001Bia a răspuns:

Din pacate pentru ei laughing) sa ii vad, dupa vreo 20 de ani cand pitipoancele vor arata ca unele de 70 de ani, cand ele au vre 40 thinking

| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt printre ei si cativa care apreciaza in primul rand caracterul.Chiar daca nu sunt majoritari sa stii ca da mai sunt si barbati inteligenti si rationali.

| B3B3NI a răspuns:

Mie imi plac fetele inteligente

| MarianWLF a răspuns:

Da, adica e corpul tau, ai dr**u grija de el!

| OldSoul a răspuns:

Pentru mine, poate sa aiba cele mai "bune" forme, daca nu imi place de aspectul facial al ei respectiv moral, e egala cu 0.