| anss23 a întrebat:

Baieti!laughingAti fi cu o fata de treaba si draguta, frumoasa la fata si la corp dar care nu are sanii prea mari?

Răspuns Câştigător
| andrei a răspuns:

Desigur :p

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ce trebuie sa aiba sanii mari?

| anss23 explică:

Doamne...nu mai sariti toti pe mine cu cat de nesimtit sunt si nu stiu ce pentru ca SUNT FATA!laughing

| usy313 a răspuns:

Normal ca da

| foxi a răspuns:

Da sigur, daca esti intarcat si nu mai sugi!

| tremurici a răspuns:

Probabilhappydepinde totusi per totalhee hee fundul cum e?laughing))laughing

| VIPER a răspuns:

Lol eu as fii chiar acum. daca nu o vrei damio mie.id sau ceva. o iau eu.

| Yannaa a răspuns:

La intrebarea asta ai fost intr-un fel cam nesimtit si nu o zic cu rautate dar asa mi s-a parut oricum daca te uiti numai la proportiile ei se vede cat de "sentimental" esti asa ca ti-as sugera sa o lasi in pace tongue

| KaTaLyN a răspuns:

Probabil ca da.cu toate ca si fundul are avea ceva de spus. Ceva trebuia sa aiba mai special ca asa sunt multe fete frumoase si ce dacathinking cu toate ca este f. important sufletu si cum ai zis tu sa fie de treaba & stuff...trebuie sa-mi placa si "ambalaju". NU cred ca ar mai cumpara nimeni inghetate gen Nestea... daca pe ambalaj ar fi desenat un penis (oricat de buna ar fi) i made my pointwinking

| bubiko_8310 a răspuns:

Eu sunt fata daca as fi baiat ar fi pic ciudat