| frumm10 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:v-ar place o fata care nu are tocmai sanii mari si fundul prea. apetisant in conditiile in care e frumoasa la fata si de treaba?laughingstiu ca poate parea ciudat dar chiar sunt curioasa.laughing))

13 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Hai ca-mi vine sa rad.
Baieti normali ( adica nu cocalari, si smecherasi din ziua de azi ) iubesc o fata nu pentru ca are fundul bombat si sanii mari, si pentru ce e ea.

Răspuns utilizator avertizat
| illegalb0y a răspuns:

Bay.nu inteleg chestia asta cu sanii si cu fundul...ok.sa fie cat de cat acceptabile.dar ce, stay cu ea doar ca sa te ****? ce draq

| DilauRo a răspuns:

Desigur ca mi-ar placea. Cum am mai raspuns si altcuiva pentru mine la o fata aspectul exterior conteaza in proportie de 30-35 % iar restul de 65-70% aspectul interior.Degeaba o fata este "super buna"(90-60-90) si nu are nimica in cap.

| A3tius a răspuns:

Pentru multi nu sanii si fundu conteaza prea mult. Pentru altii, numa asta conteaza

| LVLevel a răspuns:

Pentru mine nu conteaza sanii si fundu :d daca e frumoasa la fata, de treaba, ai ce sa vorbesti cu ea, are incredere in tine e perfect. de ce mereu fetele cred ca daca nu au fund bombat sau sani mari nu o sa le placa nimeni

| RapperuL_7603 a răspuns:

Da,conteaza si aspectul, dar mai mult atitudineawinking

| corby01 a răspuns:

Sa inteleg ca u esti complexata de chestia asta, e rau de tine ca ai ajuns sa pui asemenea intrebari.
nu conteaza in ce fel arati, conteaza ce ai in capatana(cel putin asta e parerea mea)

| Chaosmedia a răspuns:

Da, normal tongue ...Nu conteaza daca ai sau nu sanii si fundul mare.conteaza sa arati bine la fata si in plus de asta sa fie de treaba, si sa o iubesc pentru ce este.Intelegi tu ce vreau sa zicwinking

| zerghe a răspuns:

Da...normal.

| frumm10 explică:

Nu sunt complexata dar chestia asta vine din partea voastra, a baietilor nicidecum a noastra.sunt multumita de cum arat dar cum spuneam am fost doar curioasawinking

| frumm10 explică:

Inteleg:*tongue

| donatelo90 a răspuns:

Desigur ca mi-ar placea dar nici putin fulduletz si sani n-ar strica nu? happy