| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, atunci cand vedeti o fata si ii spuneti ca e frumoasa, o spuneti pe bune sau la misto? big grinlaughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe bune happy

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pe rele.
Dacă nu ar fi frumoasă (în ochii şi mintea mea), nu i-aş spune.

NOname
| NOname a răspuns:

Oops, pardon, acum văd că e pentru băieţi (nu că ar fi singurii capabili să facă un compliment).

| OnuOnulică a răspuns:

De obicei la misto laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La misto pun pariu, desi sunt fata

| HoTSaucE a răspuns:

Depinde de baieti.Sunt unii care isi iau inima in dinti si spun aceste lucruri pe bune.Pe de alta parte, exista altii care fac asta in batjocura sau doresc ceva de scurta durata.
Iti dai seama daca se balbaie, evita contactul vizual, chestii din astealaughing

| klawdiw a răspuns:

Foarte serios