| dopmic a întrebat:

Baieti! sad de ce ignorati fetele care chiar va plac si iubesc? Imi este imposiil sa inteleg adica ce facem sa meitam asta?! Dau fundita!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Uneori le ignoram pentru ca ne este rusine, si nu stim ce sa zicem, ce sa facem, alte ori pentru ca fata respectiva incearca diferite metode sa ne arate ca ne place, in loc sa ne spuna, si metodele alea ne fac sa avem o parere proasta despre ele.
Sau pur si simplu fata respectiva ori nu stie sa-i arate ca il place, si sa incarca sa-l cucereasca, ori baiatul nu o place.
In ziua de azi, societatea a ajuns la un asemenea nivel josnic, incat s-a impus ideea ca daca un baiat place o fata, trebuie sa-i demonstreze in fel si chip, dar daca o fata place un baiat, tot ce trebuie sa faca este sa astepte si baiatul v-a venii singur la ea.
Daca vrei sa fi placuta de un baiat, arata-i ca are ce sa placa la tine, si nu prin corp, de exemplu daca vi la mine cu putine haine pe tine, sa te plac pentru asta, te expediez din prima.
Arata-i ce poti sa-i oferi din punct de vedere al comportamentului, al inteligentei si al afectiunii.
Daca nu stie sa aprecieze toate aceste lucruri, atunci ori place pe alta fata, si nu se poate uita la tine, ori este un prost care cauta numai sex si se uita doar la corpul fetelor.

2 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Invers se intampla fix la fel, stii deja raspunsul ca sigur ai facut-o pana acum.

| IoanaSorina a răspuns:

Pentru ca unii se uita doar la fetele c***e! happy Si altii sunt nepasatori.