| ×3 Kate ×3 a întrebat:

Intrebare pentru baieti (vreau sa raspunda numa baieti): ce va place la o fataa? sau ce inseamna la voi sa ignorati o fata dar sa o privitsi mereuuu? va plac fetele cu par lung sau scurt? (funda pentru cel mai detaliat) aaa si ce nu va place la o fata?

4 răspunsuri:
| nighter a răspuns:

Depinde... doar fizic sau in general?tongue

| pasatGeorge a răspuns:

Mie la o fata imi place sa fie naturala, draguta si simpatica, nu conteaza prea mult aspectul fizic, insa sa nu fie nici Muma Padurii. Nu vrea ca ea sa fie prea insistenta in anumite momente, si sa-mi acorde libertate.

| ×3 Kate ×3 explică:

In general

| CiprianSingurel a răspuns:

Adevarat sa fie naturala sa ne dea libertate, simpatica frumoasaHMMM toate fetele sunt frumoase:d sa fie de gasca