| ForbiddenLove a întrebat:

Baieti de ce simtiti nevoia sa bagati fetele in zapadaaa? Ce este asa "tare"? Astazi am scapat la scoala da mi-au promis colegii ca ma baga cat si pentru astazi.Deci va dati seama ce ma asteapta maine!

Răspuns Câştigător
| Simona a răspuns:

Deci parerea mea, sincera este ca sunt niste nesimtiti care nu pot "atinge" o fata altfel decat badgand-o in zapada.Eu una, urasc astfel de specimenelaughing
tu ce zici?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu nu inteleg chestia cu spalatu...
cu ce ii incalzeste pe ei ca racesc eu apoi?

| forever4you a răspuns:

Nici eu nu inteleg de ce fac asta! Dar cred ca din distractiebig grin
Bye bye

| ForbiddenLove explică:

Sincer,@simona, nici acum nu pot sa inteleg chestia asta.Sa ma bulgaresc asa un pic, sa ma joc. chiar imi place. Dar baietii nu stiu sa se joace frumos. Ei zic hai sa luam o fata ii punem o tranta sa cada si da-i cu zapada...baga-i si in chiloti daca poti! laughing
S-T-U-P-I-D!

| aia a răspuns:

Si eu urasc sa fiu bagata in zapada frt parca sunt niste animale nu stiu sa se joace frumos ei dau si cu picioarele dau cu zapada inghetata iti mai scot si ochii animale ce maistraight face

| deeaea a răspuns:

Eu zic ca are dreptate simona dar nu fi fraiera nu ii lasa sa te bage in zapada vorbeste cu niste fete si faceti niste bulgari si dati in baieti