| RAY a întrebat:

Baieti, ce credeti ca catigam daca jignim fetele ca nu sunt atrase de fizicul nostru?

Voi stati cu una de care nu simtiti atractie? Va dati seama ca si alea au dreptul sa va jigneasca, nu?

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai nu e normal sa insultam o fata care nu te place, nu e vina ei ca nu ne place, aia e. Placutu asta nu il controlam, problema e la noi, nu la ele.

| unomdeosebit a răspuns:

Barbatii sunt foarte dramatici cand o fata nu e atrasa de ei sau cand nu sunt atrasi de un tip de femeie urmareste-i sa vezi ca aia care apreciaza slabele urasc grasele, aia care apreciaza fetele cu parul lung urasc fetele cu parul scurt si asa mai departe. o femeie normala daca nu te place te ignora, unui barbat daca nu ii place o fata cu breton o numeste de la kwrva la sclemba si in toate felurile. aveam asa prieteni care faceau scene cand erau refuzati, cand nu le placea un tip de fata si m-am indepartat de ei prea mult venin pentru ce? isi fac rau singuri, rautatea se vede pe chip la un moment dat

| unomdeosebit a răspuns:

Inca ceva nu e normal ca atunci cand o femeie spune ca nu e atrasa de tine sa insisti practic ii comunici ca nu ii respecti parerea si ca vrei sa fii bagat in seama din mila ceea ce e jalnic pentru orice barbat normal

| RAY explică (pentru unomdeosebit):

Dar te frustreaza mult, si eu faceam asta des, dar nu are rost

| unomdeosebit a răspuns (pentru RAY):

E frustrant pentru ca intr-un fel iti raneste egoul dar tu trebuie sa te gandesti ca nu asta e intentia ei

| RAY explică (pentru unomdeosebit):

Pai si unele te baga in freindzone si fac misto de tine,chiar am vazut un catelus langa o fata,aia plangea si se plangea iar el lasa-l sa te pot xxx eu, nu pot il iubesc spera ca prostu rolling on the floorrolling on the floor noi mergem cu ideea sigur ne va place, nu conteaza ce spune, ea e proasta noi stim mai bine, ma dau pe langa ea, ii ascult toate rahaturile poate imi da pasarica ei