| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Baieti si fete,
Ati avut vreodata relatii cu profesorii vostri, vecini, colegi, prieteni sau orice alt tip de relatie amuzanta/ciudata/secreta?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cate n.au trecut prin mana mea in afara de cele din tarile scandinave, africa si irlanda, obtinand un calificativ bun fiecare din partea mea. La comun acord fara perversiuni a decurs treaba ca la carte

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca da. Probabil ca doar un procent foarte mic al populatiei mai ales cei de varsta adulta, pot sa sustina ca ei reprezinta segmentul celor catalogati ca fiind ''usa de biserica'' big grin

| Andreeush a răspuns:

In liceu am fost indragostita de proful de informatica?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu.