| вσмвση3ℓ a întrebat:

Sunt fete care au relatie si nu iti cunoaste aparatul genital?

Baieti ati avut relatii cu fete care nu se documenteaza?

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi prin "documenteaza"... Biologie de clasa a 7-a stie tot omul sau cel putin ar trebui...

| вσмвση3ℓ explică (pentru RainmakerX):

Adica stie ca are o vulva si doar atat. Nu stie ce ii ofera placere, si cum se mai numesc acele parti.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da am avut destule.

| вσмвση3ℓ explică (pentru MihaiNicu23):

Si cum se comporta in pat?

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru вσмвση3ℓ):

Nu sunt chiar atat de bune la pat mai intai trebuie sa le inveti sa le intrebi mai multe.

| Bernardus a răspuns:

Sunt o gramada, ca nimanui nu ii pasa sa le invete... Biologia de clasa a 7-a se uita, sau nici nu se predau partile care vorbesc despre organele sexuale, si daca fata e crescuta in stilul calugarita (ca si cum sexul ar fi ceva ce nu o sa faca niciodata), nici nu se intereseaza