| Victoria a întrebat:

Baieti, v-ar putea place de o fata cu un defect de vorbire?( raraiala sau sasaiala)

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Eu adorrr[enigmoooo...] raraitziiiiiiiilove struck
Ahh` day dreaming

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Opaaa enigmowhistling

| oz a răspuns:

Hahaha...eu sunt rarait...si am probleme la pronuntarea cuvintelor cu 2 de -s-...trebuie sa ma concentrez... dar asta este.
Raspunsul la intrebare este... da, mi-ar placea.

| Cryssy a răspuns:

Asta ti se pare un defect? Adica ceva urat? ....sincer..mie nu...

| ATB a răspuns:

Orice defect poate fi o calitate. nu conteaza ca zici rarait sau sasait si sa zici bine ce zici! Iubire= acceptarea defectelor celuilalt. take care

| JoJo a răspuns:

Si eu ador raraitiihee hee
sunt atat de dragalasilaughing Iti captiveaza toata atentia indiferent despre ce vorbesclaughingpt.ca is dragalasibig grin nici cu sasaitii n-am nimic dar mai simpatici is raraitiibatting eyelashes ...eu nu`s baiat da`am indraznit sa-ti raspund la intrebarehappytongue

| putzulica a răspuns:

Odata ce ma inteleg cu fata acea.bine imi e prietena, ce mai conteaza defectul de vb?

| sTeFaN. a răspuns:

Da.Si am fost cu o fata raraitahappy

| stealthb a răspuns:

Raraitele imi plac, sasaitele nu big grin Dar nu consider ca sunt defecte de vorbire.

| NomberOne a răspuns:

Atata timp cat el te iubeste trece foarte repede peste asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma faci sa par defecta, zau! Sunt raraita si cred ca ...plac! De ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le ador pe cele raraite.de fapt... tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un nou coleg cu mai multe defecte...[dezordonat, enervant...etc] si printre acestea este si sasait
In cazul meu ...nu as putea sa fiu cu un baiat sasait
1 Nu inteleg ce spune
2 Trebuie sa il pun sa repete de vreo 10 ori ca sa inteleg un singur lucru
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e draguta si isteata... DA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@silvia-sa-ti spun un secret? si eu sunt putin rarait. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac raraitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiblushing insa sasaitii nu :-I

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raraitii sunt moartea mea love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu adorr raraitii sunt parca mai speciali decat ceilati...:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca nu sunt baiat e foarte buna intrebarea.SI
eu am un defect de vorbire dar sunt prea mica pentru un prieten NOTA:10