| Bubi19 a întrebat:

...Am o întrebare pentru băieți...Ce preferați? -blondele, brunetele sau șatenele?

33 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O femeie.

| vali1985 a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului ci aspectul fizic.

| unknownn a răspuns:

Roscatele love struck

| CrazyStrike a răspuns:

Cate putin din fiecare

| wolfheart a răspuns:

Conteaza comportamentul si sufletul ca sa imi placa de aceea persoana nu culoarea parului

| Azµre a răspuns:

Dacă îți place de o persoană, poate fi și cheală! Nu contează.

| dragos9234 a răspuns:

Culoarea parului este insignifiant cand baiatul/barbatul vede un caracter dar si un fizic frumos.

| LolaLollita a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa conteze culoarea parului. Mai ales ca noi, fetele, ne schimbam atat de des look-ul happy

| Zenit313 a răspuns:

Multicolore!

| NuMaContrazice a răspuns:

Blonda cu suvite negre, ca zebrele straight face.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Blondele au sucit si o vor face intotdeauna mintile barbatilor.
Dar asta nu inseamna ca celelalte sunt cu ceva mai prejos.

| Zuzazozo a răspuns:

Sun fata, dar cred ca baietilor le plac mai mult blondele.

| chazz a răspuns:

Proaste ca si tine happy
Numai bine!

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Daca fata mi-e draga, nu conteaza ce culoare are parul.

Răspuns utilizator avertizat
| KnowEverything a răspuns:

De ce nu intrebai mai simplu : cum sa ma vopsesc? mai putine cuvinte, sa nu iti rupi o unghie laughingrolling on the floor... egh. tu ai riscat laughing

| Valutzzzu a răspuns:

Nu conteaza neaparat parul, doar n-o sa le iubim doar pentru culoarea parului.

| Molecula a răspuns:

Nu prea conmteaza, important e sa fie pe placul respectivului baiat. mie imi plac mai mult brunetelehappy

| SisMusic a răspuns:

Imi plac cel mai mult roscatele!winkinglaughing

| JustLikeHeaven a răspuns:

Hey fetelor ce naiba.Am vazut o gramada de intrebari de genul asta.De ce va intereseaza atat de mult?

| Anonimusxxxxx a răspuns:

Dc? vr sa te vopsestilaughing?

| Maryo1o1 a răspuns:

Prefer fata care sa ma iubeasca si sa ma inteleaga nu conteaza prea mult aspectul.

| MihaiDan97 a răspuns:

Toate,la mine cu conteaza, prefer care tine la mine si ma iubeste.

| OhMyGod a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului...

| lucian1231 a răspuns:

Eu daca iubesc pe cineva si chiar imi place de ea nu conteaza ce culoare are la par poate sa fie si verde atata timp cat ma intelege si ne iubim reciproc :->

| CocaCola19874 a răspuns:

Pai acu depinde si de tenul fiecaruia... daca esti neagra doar nu te vobsesti blonda...

| anonimul29 a răspuns:

Sincer blondele big grin

| PriNcEoFRoMaNiA a răspuns:

Satenele si Brunetele

| Necrophilia a răspuns:

Alea cu verde in cap

| Roland_Szekely_1987_ccqi a răspuns:

Mie cam tot una ori ce fata e frumoasa si are felul lui in plus are si o inima buna mai ales nu parul conteaza multi ci sufletul sa nu iuti asta nici odata.