| blackmesa a întrebat:

Baietii care sunteti cu frezele "emo", bretoane sau freze din astea... Ia spuneti-mi.De curiozitate.In ce parte obisnuiti sa faceti bretonul? Sau care il tundeti oblic? In dreapta sau stanga e mai corect?
Eu il dau in dreapta ca is dreptaci.Nu cred ca as putea sal aranjez daca ar fi in stanga? Dar cred ca miar sta mai bine in stanga...
In final.Este corecta o anumita parte sau fiecare dupa preferinta?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Stiu ca nu sunt baiat, dar si eu am bretonul lung.Fiecare persoana are un vartej in varful capului.Cand pui mana pe el iti dai seama in care directzie e(la unii e spre dreapta, la altii spre stanga)DAca e spre dreapta atunci cararea trebuie sa fie pe stanga si invers.Bretonul,sa fie mai comod si sa stea mai bine, trebuie sa aiba partea mai scurta pe partea unde e cararea. Sper sa te fi ajutatwinking

| Silvia a răspuns:

Fiecare îşi face bretonul în ce parte vrea.Eu l-am avut şi drept, şi într-o parte pe partea stângă şi într-o parte pe partea dreaptălaughing.
Nu sunt cu ''freze emo'', de unde până unde cei care au breton sunt emo?laughingNu e cine ştie ce diferenţă dacă e pe stânga sau pe dreapta şi nu contează dacă eşti dreptaci sau stângaci.