| Danaciocan a întrebat:

Baieti care sunteti zodia rac, ce faceti atunci cand ati pierdut persoana iubita din cauza greselilor voastre, cum rezolvati situatia?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Barbatii raci nu fac nimic, mai ales daca au facut greseli si iubita i-a parasit.
Isi cauta alta fata/femeie, fiindca nu vor recunoaste niciodata greselile facute si nu se vor injosii sa-si ceara niciodata iertare.

| Vântulalb a răspuns:

Nu sunt. Dar recomand sa "dai inapoi" ca racul si sa repari situatia. Cam asa fac toti barbatii.