| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi ce faceti in situatia in care sunteti indragostiti de doi baieti in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| gfghn a răspuns:

Încearcă sa ați dai seama care dintre băieți contează pentru tine. Fa diferența dintre iubire si plăcere. Poate ce simți tu este doar o simpla dragoste ușoară. Sau poate ca nu. Dacă esti indragostita de un baiat nu exista un "al doilea " si nu trebuie sa ai dubii.

| Anonima264 a răspuns (pentru gfghn):

Multumesc mult pentru ca m-ai ajutat!

11 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Ma gandesc ca te-ai indragostit de ei pe rand, nu de amandoi odata. Asa ca alege-l pe al doilea... daca ti-ar fi placut cu adevarat de primul, al doilea nu ar fi existat. Bafta!

| Anonima264 a răspuns (pentru DEBrown):

Nu,nu m-am indragostit de nimeni!
Am pus intrebarea decat ca eram curioasa sa vad ce o sa faca daca o sa mi se intample!

| CEA a răspuns:

Gandeste-te ca au simultan un accident, tu esi la mijlocul orasului unul e la un capat al orasului si celalalt in partea cealalta a orasului, la cine te duci prima oara?

| Mădă0611 a răspuns:

Renunt la amandoi, pentru ca pe oricare l-as alege, o sa-l compar mereu cu celalalt. Asa n-o sa mearga nimic, niciodata.

| IMINENT a răspuns (pentru Mădă0611):

Si daca il alege pe al treilea, o sa-l compare cu ceilalti laughing

| Brâncuşi a răspuns:

Totuşi nu merită... ştii cum e vorba aia "fugi după doi iepuri şi nu prinzi niciunul" decât să suferi, să îţi pară rău mai bine rămâi cu unul şi bun, plus că prima iubire nu se uită niciodată, tot ce contează este să vă iubiţi.
O seară frumoasă în continuare!

| Anonima264 a răspuns:

Nu! Nu m-am indragostit de nimeni! Am pus intrebarea in cazul in care mi se va intampla sa ma indragostesc de 2 persoane(ca sa stiu ce sa fac).

| Anonima264 a răspuns:

Va multumesc pentru raspunsuri!

| gfghn a răspuns:

hee hee

| adikiller1 a răspuns:

Ce sa si faci, prea mult twilightlaughinglaughinglaughing