| GGG562852 a întrebat:

Baietii, Help!
Sambata e majoratul fostului meu prieten, cu care am ramas in relatii foarte bune. Practic suntem ca si impreuna, dar separatihappy. si chiar nu am nicio idee. Lui ii place un parfum pe care eu nu mi-l permit sa il iau. Cam ce as putea sa ii iau... undeva la 100, 150 de lei, nu mai mult. Cu cat mai multe idei, cu atat mai bine.
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| odododododo a răspuns:

Buna!

i-ai un parfum pe care ti-l permiti, sau un tricou, depinde ce ii place lui.

bafta! happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este fostul, la ce te mai încurci?
Rămâi doar o amică, fără obligații!
Pa, pa.

| KittyBeyb14 a răspuns:

Sincer acum nu cred ca ar trebui sa ii iei chiar parfumul acela. Poate ca altcineva care isi permite ii va cumpara acel parfum si atunci nu vei mai avea acel sentiment aparte. Incearca sa ii iei ceva nou, original, care poate ca va deveni preferatul lui! Eu iti urez succes in cautarea parfumului. :*

| GGG562852 explică (pentru KittyBeyb14):

Parfumul si-l va cumpara singur dupa majorat pentru ca doar eu stiu ca ii place atat de mult, si nici nu intentionam sa il iau. e 4 milioane, si mie una mi se pare foarte mult.