| AndradaElisa a întrebat:

Baietii transpira cand se excita?

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Da...pana la maturitate!

| lplostonyou a răspuns:

Baietii se ``excita`` deoarece sunt mai multi happy

| CuriousStuff a răspuns:

Doar daca e cald sau sunt emotionati in acelasi timp.

| UnBroken2016 a răspuns:

Transpira turturi baietii pentru ca sunt mai ai dracu. Fetele ca sunt mai divine, apa potabila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul nu. Depinde de om nu de gen, daca esti fata sau baiat.

| L1feDRAIN a răspuns:

Pur si simplu: Da.

| DryIce a răspuns:

Nu. Adica depinde si de fata =) daca te pune sa faci incet si dureaza cateva ore de te chinui fara sa te termini pana explodeaza oul si la final cazi lat, da transpiri.

| CinVasileeee a răspuns:

Eu cand fac sex transpir rau de tot, ma ro fac cate o ora fara pauza si in toate pozitile cand termin treaba parca am iesit din dus hehehe