| sellyyy a întrebat:

Baietii, voua care fete va plac? Cu buzele MAI mari saue cele cu buzele MAI mici? Astept comentarii.Sunt curioasa. Dupa mai multe comentarii va voi spune si cum le am eulaughinglaughing.
Merci,
Sellyyy

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Daca este sa fim cinstiti cu noi insine, este normal sa ne placa fetele cu buzele mai mari. Este normal sa ne placa o fata sexy, decat una normala, ca sa nu zic urata, ca din punctul meu de vedere, nu exista fata urata. Faptul ca cineva nu are buzele groase, sau le are mai subtiri, pentru un om cu suflet nu conteaza. Deci; Poti sa ai buzele ori cum ele intr-adevar aduce si creaza aspectul tau dar ce conteaza este bunul simt, sinceritatea educatia si cei sapte ani de acasa. Cu asta inchei, Dupa raspunsurile tale, eu cred ca esti un om deosebit si educat. Asa ca nu-ti mai fa probleme. Pa

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Buze senzuale. N-as sti sa iti spun. Depinde la fiecare fata in parte. Oricum, nu imi plac buzele pline de botox. Vreau buze naturale. Mai degraba mai mici.

| Vizitiul a răspuns:

Buzele nu au nici o relevanta pentru mine. Imi plac fetele cu suport la palarie. Unde ti-e suportul?

| Mihai0eu a răspuns:

Mie imi plac cele mai mici dar dulci big grin

| negescuvlad a răspuns:

Fara buze

| sosholinadelii a răspuns:

Mai groasethinking la baieti ma refer si la fete... nu stiu potrivite