| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Baietilor le plac mai mult fetele cu ochi albastrii sau caprui? Par lung sau scurt? Grasute sau mai slabute? Astept raspunsuri, din pura curiozitate.

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Depinde de tara sincer!
In Romania cred ca sunt multi care prefera brunetele,albastri si parul lung,cu forme dezvoltate!
Unde locuiesc eu acum prefera brunetele mici,caprui si slabute.
Daca mergi in USA cred ca prefera blondele ochi albastri,cat mai slabute si cat mai inalte!
In lume in fiecare tara predomina un stil de oameni(blonzi/bruneti,albastri/caprui/verzi,albi/mulatri/galbeni)
Iti dau un exemplu,eu locuiesc momentan in Norvegia,aici oamenii sunt blonzi cu ochi albastri majoritatea( in familia baiatului cu care sunt nu am vazut alt tip de ochi decat albastri) este ceva comun aici.
Eu fiind romanca ochi caprui si par castaniu,mica de innaltime si cu forme mai dezvoltate, toata lumea se uita la mine pentru ca pentru ei este ceva neobisnuit, nu vad in fiecare zi asa ceva!
Depinde unde mergi, important este sa te simti bine in pielea ta si sa ai zambetul pe buze, asta farmeca pe oricine!

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Negri
lung
potrivite
Dar astea sunt preferintele mele ideale, ca sa-ti raspund la intrebare pentru ca nu tin neaparat cont de ele; nu ma uit la fiecare caracteristica in parte ci la suma lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprui
Lung
Potrivite