| LoveToHate a întrebat:

Baietilor!happyVa plac fetele grasute sau slabute?laughing
Eu cred ca baietilor le plac fetele mai grasute ca sa aiba pe ce pune manalaughing. Dar, asta este strict parerea mea. Voi ce credeti?happy

Răspuns Câştigător
| TheWiseOne a răspuns:

Ce ciudat. intrebarea era adresata baietilor mai mult, si au raspuns mai multe fete.
Acum. eu unul le prefer pe cele slabe...
De ce? Pentru ca pur si simplu nu imi place ca prietena mea sa fie mai "voluminoasa" decat mine.
Eu nu sunt slab, si nici gras.sunt mediu (mezomorf)
Decat o fata la care sa-i atarne burta...si sa aiba un fund care ocupa 2 locuri pe un scaun. mai bine una slaba happy.

Plus ca. o fata slaba se simte mai bine in prezenta unui baiat mai "voluminos" decat ea.

De aia este si un fel de complex ca. baietii slabi sa umble cu fete mai grase, si invers, baietii grasi sa umble cu fete slabe.

Poti pune mana si in alte locuri.happy adica.whistling depinde ce intelegi tu prin a pune mana. depinde de la om la om.

11 răspunsuri:
| Eka7Lyzza a răspuns:

Buna.
Eu sunt fata si am acceasi parere ca a ta.
Oricum sincera sa fiu si daca nu ma crezi uita`te la intrebarile mele, unii baieti au recunoscut ca vad la noi, fetele doar pi**a, si asa este.
Succes:*

| Artemisia a răspuns:

Nu sunt baiat, dar am sa imi spun parerea.
Fetele slabute arata mai bine ca cele grasute.
Fetele care sunt in forma, arata ca se ingrijescwinking

| Bellatris a răspuns:

Depinde de fiecare baiat si de gusturile acestuia. Nu este nimic batut in cuie.

| XalexandraX a răspuns:

Cred ca baietilor le plac fetele slabe sa aiba cu cine sa se laude daca e cu o grasa ce sa fac la baieti e important sa fie fata frumoasa iar o grasa nu e asa!

| Yannku a răspuns:

Poate ai dreptate faza cu pusu mana laughing dar mie nu prea imi plac fetele grasute, in primul rand conteaza si personalitatea nu doar cum arata!

| HipstaAlle a răspuns:

Buna. Si eu sunt fatahee hee si zau ca nu stiam inainte ca se iau baietii dup mine straight face eu sunt slaba dar si umpiccc grasunicawinking deci mentine-ti kgwinking bfta

Funda?big grin

| acdc21 a răspuns:

In general nu ma intereseaza fizicul unei fete, dar daca ar fi sa aleg, as prefera slabute happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt baiat; spun asta de la inceput,pentru ca am vazut că toți au ținut sa-și decline sexul,și deci o fac ca să se poată lua în considerare și răspunsul meu,la acest interesant sondaj de opinie; eu acum n-am prietenă,deci dacă e să apară una in clipa asta,nici nu mai m-aș uita la ea dacă-i slabă sau mai grasuță,cum ar veni adică,dacă e modelul de insoțitoare de bord,sau taxatoare de bilete in autobuz;(asta valabil in provincie,pentru că în Bucuresti *taxatoarele* sunt,de fapt,niște aparate din metal,cu care,la o adică,nu prea poți face amor,oricât ai vrea; si asta nu pentru că e multă lume in tramvai,ci pentru ca nu-i sănătos); in fine; dar,ca să raspund intrebarii,mie imi plac alea mai plinuțe,pentru că la ele ai șanse sa prinzi niște sâni mai mari; cu ocazia asta,ai aflat si ca mie imi plac țâțele mari,(ceea ce iți dorec și ție(să ai)),iar daca e sa faci un alt sondaj referitor la asta, eu m-am scos, pentru ca am raspuns deja aici; deci e un fel de 2 în 1;

| Annddreea a răspuns:

Buna. Si eu sunt fata. Si, baietilor nu le plac nici alea grase, dar nici alea slabe. Alea care au un corp foarte frumos si cu forme. Numai la forme se uit baietii talk to the hand.

Parerea mea! :*

| AlfaTocoferol a răspuns:

La ce gramaj am eu... crede-ma ca nu vreau o milf. Bine, nici o fata snur, fara tate, fara cur.

| iEmonel a răspuns (pentru AlfaTocoferol):

MILF-urile sunt cele mai bune.; x