| ladygaga_9914 a întrebat:

Baietilor va place ca o fata sa fie machiata sau nemachiata?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Prefer o fata frumoasa in mod natural. Dar imi plac si fetele machiate. Totul tine de bun gust. Nu imi plac lucrurile exagerate. Cunosc o fata care arata destul de bine si fara machiaj dar cand e machiata zici de ea ca e o zeita. O astfel de fata as vrea si eu. Una care sa fie machiata cand iesim in oras, un machiaj discret dar de care sa nu ma sperii cand ma trezeste dimineata cu un sarut.

5 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Nu este obligatoriu sa fie machiata asa ca eu prefer nemachiata este mai natural:X

| HQMada a răspuns:

Daca te machiezi nu te machia strident se vede aiurea cand transpiri se duce tot si se vede aoleuu mai bine nu putin acolo nu strica si mai trebuie sa ai si gusturi ...si sa te simnti si tu bine deci faci cum vrei

| kriss_1197 a răspuns:

Din punctul meu de vedere. nu prea conteaza parerea lor. important este sa ne simtim noi bine in pielea noastra.

| NarcisSistul a răspuns:

Prefer machiata happy

| VuVuZeLă a răspuns:

Nu conteaza. Daca e urata fara machiaj si frumoasa cu, o accept, dar daca e frumoasa si fara machiaj, cu machiaj o sa fie Very Beautiful...

Vrei o vuvuzelă?