| Deny_DeNny_Băii_1999 a întrebat:

Baii.O sa pun o intrebare cam neobisnuita.Ce sa fac daca unele vor sa ma bata pentru ceva ce nu am facut? Nu vor sa ma lase in pace si habar nu am ce sa fac.au spus ca o sa ma caute si la scoala pana o sa ma bata.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Sa le spui parintilor, apoi cand incepe scoala profesorilor, ca in cazul in care se va intampla asta, sa stie ca a fost totul premeditat.
Se poate doar sa se laude, ca sa te sperie si de fapt nu iti vor face nimic.

Multa bafta!

8 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Sa sti ca nu este de gluma cu aceste fete! Trebuie sa le spui parintilor pana nu te alegi cu o cheflaneala. Poate acele fete au probleme, sau pur si simplu au ura pe tine.Parintii tai sigur vor vorbi cu directorul scolii tale si o sa rezolve problema.

| Deny_DeNny_Băii_1999 explică (pentru τττ):

Da dar fetele acelea nu sunt cumine in scoala..sunt la liceu

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Deny_DeNny_Băii_1999):

Posibil sa fie doar amenintari, nu cred ca are rost sa te stresezi! Vorbeste si tu cu prietenele tale sa-ti sara in ajutor sau opteza pentru o metoda mai banala dar eficienta. Vorbeste cu parinti si explica-le cu lux de amanunte cum sta treaba!

| τττ a răspuns (pentru Deny_DeNny_Băii_1999):

Nu conteaza daca sunt de la liceu sau de la tine de la scoala.Tot trebuie sa-l anunti pe director ca au intrat niste straine in scoala.

| TheAvenger a răspuns:

Hmm.pune niște vecini dinăia mai solizi să te aștepte înainte să ieși la școală, sau ia-ți asupra ta un briceag sau ceva.o sticlă de oțet și aruncă pe ele..sau pur și simplu dă-le o flegmă și apoi fugi.sau.învață să te bați..sau,cum zicea și Gangster99 ia-ți niște băieți cu tine.da să nu fie dinăia terminați. dinăia mai.cum să zic eu.să știe să te apere.să aibă clanța mare

| Deny_DeNny_Băii_1999 explică:

Problema este ca ele deja au dat in mine de 2 ori.

| rap4us a răspuns (pentru Deny_DeNny_Băii_1999):

Pai ia-ti un baiat alaturi

| leftside a răspuns (pentru Deny_DeNny_Băii_1999):

Se bat si fetele? laughing as rade 2 zile daca as vedea rolling on the floor laughing