| adi_3786 a întrebat:

Banuiesc ca sunt dintre voi care merg la sala de forta. Ce sfaturi ati avea pentru un incepator?big grin.multumesc:*

1 răspuns:
| BurnAlex a răspuns:

Incepe incet-ca altfel a doua zi nu te mai ridici din pat
Papa bine-Laptic, carnitza, oua, branza sa nu lipseasca
Nu lipsi de la antrenament, respecta antrenamentul, mai mult nu inseamna neaparat si mai bine, 100 repetari si 0 gandire nu duce la nimic.
Peste noapte nu ajungi ca Arnold
Perseverenta si rabdare
Un program de antrenament bine structurat
Un program de odihna care sa iti permita o buna refacere post-efort, adica fara nopti pierdute in cluburi samdp...
Disciplina si spor la tras de fiare! Daca te intereseaza mai multe Pm-me si vorbim mai multe!