| Rose4342 a întrebat:

Barbatul care manca si mergea prin multe locuri de la,, tehnici esentiale de supravietuire" chiar a murit? as vrea sa stiu... daca stiti dc imi puteti spune. cel mai rapid raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Nu a murit. A murit altul, un scotian care s-a aventurat la munte incercand sa traiasca precum Bear Grylls din "Tehnici de Supravietuire".

Deci Bear Grylls e viu si sanatos. Dar cum sa nu fie? El inainte si dupa fiecare emisiune are parte de o masa cu tot ce vrea el, indiferent cat de scumpa e. Si multi bani.

| kiruxi97 a răspuns:

Nu sunt sigur dar nu cred ca a murit. EU ma uit in fiecate zi la "Tehnici esentiale de supravietuire" pe Discovari.
Fundita?

| Rose4342 explică:

Dar nu mia-i spus exact...eu vreau sa stiu ca am auzit ca da.ca eri l-a dat la stiri. vreau un raspuns concret.